Program


Obraz versus gentrifikace

18. 09. 2018 od 19:00 

Po prázdninové pauze, kdy však nenechávejte své kritické oko odpočívat zcela, se k vám v září vrátíme s více než aktuálním tématem obrazů gentrifikace a hypergentrifikace. Jako vždy využijeme Fresh Eye jako platformu pro mezioborovou diskuzi, a tak se můžete těšit na komentáře a pohledy z oblasti sociologie, grafického designu i politické reprezentace.

Po dobu letních měsíců zůstaňte s Fresh Eye v kontaktu prostřednictvím FB stránky, na níž přidáváme čerstvé tipy na zajímavé čtení a připomínáme video a textový obsah spjatý s uplynulým programem.

V neposlední řadě se pak společně s námi chystejte 17. 10. na druhý ročník konference NA VIDĚNOU II., který se uskuteční v odpoledních hodinách v kině Ponrepo. Program zveřejníme na začátku září. Nalákat vás však již nyní můžeme na panel představující pokročilé studentské výzkumné projekty, výzkumy profesionálních interdisciplinárních týmů i večerní inspirativní přednášku zahraničního hosta, zakladatele záhřebského Centre for Visual Studies a historika a teoretika obrazu Krešimira Purgara.

Dále plánujeme:

  • 17. 10. 2018 Konference NA VIDĚNOU II.

Proběhlé akce: