» Konference NA VIDĚNOU II.

Platforma pro studium vizuální kultury Fresh Eye s radostí zve na druhý ročník mezioborové konference NA VIDĚNOU II, jenž navazuje na úspěšné první setkání odborníků z oblasti dějin umění, společenských věd, historie, filmu a médií uskutečněné v říjnu 2017 (nahlédněte do fotogalerie a připomeňte si příspěvky ve videoarchivu).

Druhý ročník konference nabízí program postavený na nejzajímavějších příspěvcích přihlášených do veřejné výzvy. Ten představí celkem 8 vhledů do současné výzkumné praxe v oblasti studií vizuální kultury rozdělených do dvou panelů: sekce studentů – doktorandů a profesionálních týmů. Zahraniční inspiraci domácímu publiku přinese teoretik obrazu a zakladatel Centre for Visual Studies Krešimir Purgar. Během odpoledne bude možné zakoupit oborové tituly na stáncích VVP AVU a ArtMap.

Podrobný program konference, na niž je vstup zdarma, naleznete v sekci KonferenceNezapomeňte si rezervovat místo v pohodlné sedačce kina Ponrepo přes rezervační systém portálu GoOut a sledujte podrobnosti o konferenci prostřednictvím FB události.Proběhlé akce: